Polerka do łodzi Fein WPO 14-15 E zestaw
Komplet Fein WPO 14-15 E zawiera akcesoria polerskie, które idealnie sprawdzą się przy odnawianiu łodzi i jachtów. Dołączona do zestawu polerka jest urządzeniem o optymalnym zakresie prędkości obrotowych, które posiadają płynną i wygodną regulację. Dzięki specjalnemu osprzętowi systemowemu umożliwione jest efektywne przygotowywanie wszelkich rodzajów lakierów, a także szlifowanie, polerowanie oraz czyszczenie powierzchni. Produkt wyposażony został w silnik FEIN o wysokiej mocy oraz mechaniczną przekładnię redukcyjną, co sprawia, że prędkości obrotowe charakteryzują się wysoką stabilnością.
Zastosowanie wygodnego uchwytu o znakomitej ergonomii zapewni komfort podczas pracy, a blokada wrzeciona ułatwia montowanie oraz wymianę wszelkich tarcz polerskich. Produkt daje również możliwość przezbrojenia go na szlifierkę rotacyjną, posiadającą kołpak odsysający i tarczę szlifierską. Urządzenie nie nagrzewa się w trybie pracy ciągłej, co gwarantuje wydłużenie jego czasu eksploatacji, a dodatkowo posiada samowyłączające się szczotki węglowe. Do narzędzia dołączony jest rozbudowany komplet akcesoriów.
Cena obejmuje:
1 polerkę FEIN WPO 14-15 E z osłoną uchwytu i dodatkowym bocznym uchwytem antywibracyjnym w solidnej walizce z tworzywa sztucznego, 1 talerz wsporczy z mocowaniem na rzep (Ø 170 mm), 1 futerko jagnięce, wypukłe (Ø 235 mm), 1 gąbkę polerską (Ø 195 mm), 1 kołpak odsysający, 2 włókniny szlifierskie do powłok antyporostowych, 1 talerz szlifierski Ø 150 mm 1 włókninę szlifierską oraz po 2 arkusze papieru ściernego z otworami, Ø 150 mm, (ziarnistość 80, 150, 180).
Ciężar wg EPTA: | 2,5 kg |
Gwint mocujący: | M 14 |
Kabel z wtyczką: | 4 m |
Moc użytkowa: | 750 W |
Narzędzia do polerowania Ø: | 230 mm |
Pobór mocy: | 1 200 W |
Prędkość obrotowa biegu jałowego: | 500-1 500 obr/min |