Wysyłka

Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD. W większości przypadków towar dostarczany jest kolejnego dnia roboczego, jeśli zamówienie zostało złożone do godziny 14:00

Zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany czasu realizacji w przypadku niektórych grup produktów, które muszą zostać zamówione u producenta. Klient zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę sklepu internetowego o takim stanie rzeczy i zostanie mu przedstawiony rzeczywisty czas realizacji zamówienia. W przypadku, gdy czas realizacji będzie niedogodny dla klienta, zamówienie zostanie anulowane.

Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł brutto są wysyłane GRATIS na koszt sklepu internetowego. W przypadku zamówień poniżej tej kwoty, koszty transportu pokrywa odbiorca i przedstawiają się następująco :

Płatność za przedpłatą - 20 zł brutto

Płatność za pobraniem - 25 zł brutto

Wysyłka urządzeń spawalniczych lub materiałów spawalniczych, których waga przekracza 40 kg, odbywa się za pośrednictwem firmy spedycyjnej Kuehne-Nagel. Czas realizacji transportu wynosi około 3 dni roboczych, liczony od momentu odbioru przesyłki z naszego magazynu. Koszt transportu za pośrednictwem firmy spedycyjnej zależny jest od dokładnej wagi przesyłki i zostanie pokazany po umieszczeniu towarów w koszyku.

Dla tej formy transportu, jedyną akceptowalną formą płatności jest przedpłata na konto.

pixel