Uchwyt spawalniczy TIG

( ilość produktów: 24 )

Kompletując wyposażenie do swojej spawarki, bardzo ważny jest odpowiednio dobrany uchwyt spawalniczy. W zależności od rodzaju metody spawania, możemy wyróżnić uchwyty do spawania MIG/MAG oraz uchwyty TIG.

Rodzaje uchwytów TIG

W przypadku drugiej metody jest to szczególnie ważne, aby dobrać odpowiedni uchwyt spawalniczy TIG adekwatnie do zakupionej spawarki TIG. Uchwyt powinien być dobrany optymalnie, w zależności od tego jaką spawarkę kupiliśmy. Ze względu na bardzo duży wybór uchwytów, są różne kryteria wyboru min. długość uchwytu, rodzaj chłodzenia – gaz lub woda, rodzaj palnika – sztywny lub giętki, typ mikrowyłącznika oraz maksymalny prąd spawania który będzie obciążać nasz uchwyt spawalniczy TIG.

Uchwyty spawalnicze Spartus

Wśród wielu dostępnych na rynku produktów, na szczególną uwagę zasługują uchwyty spawalnicze Spartus. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz ergonomią. Produkty firmy Spartus produkowane są zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Uchwyty spawalnicze Spartus występują w trzech liniach : Easy, Master i Pro. Serie te różnią się przeznaczeniem i zastosowaniem. Uchwyty serii Easy to produkty do mniejszych warsztatów, gdzie spawanie nie odbywa się codziennie. Uchwyty Master to produkty dla zakładów o średnio zaawansowanym stopniu prac spawalniczych. Uchwyty spawalnicze Spartus Pro to produkty dla profesjonalistów, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość wykonania i bezawaryjność i chcą zapewnić sobie najwyższy komfort użytkowania.

12
12
pixel