Reduktory do gazu - do migomatów

( ilość produktów: 10 )

Spawanie gazowe to najstarsza, najtańsza i najbardziej mobilna metoda spajania materiałów. Jednym z kluczowym elementów w przypadku spawania jest posiadanie odpowiedniego reduktora spawalniczego. Wyróżnić możemy kilka rodzajów reduktorów gazowych między innymi do spawania lub cięcia acetylenem, spawania metodą MIG/MAG lub spawania metodą TIG. W każdym z tych przypadków bardzo ważny jest odpowiedni dobór wysokiej jakości reduktora. Dzięki niemu możemy ustawić optymalne ciśnienie, które możemy regulować za pomocą płynnej regulacji w reduktorze.

Reduktory spawalnicze do spawarki

W naszej ofercie znajdują się reduktory spawalnicze do dwutlenku węgla i argonu, acetylenu, propanu oraz tlenu. Posiadamy też w sprzedaży reduktor do migomatu, gdzie odczyt przepływu gazu jest możliwy dzięki specjalnej kulce.

Aby spawanie było jak najbardziej bezpieczne, warto zakupić także nasze inne akcesoria spawalnicze. W naszej ofercie można znaleźć produkty takie jak przyłbice spawalnicze czy maski spawalnicze, dzięki którym zostanie zapewniona odpowiednia ochrona.

pixel