Uchwyty elektrodowe

( ilość produktów: 24 )

Uchwyty elektrodowe są niezbędne do spawania metodą MMA. To w nich mocuje się elektrody otulone, których rdzeń stapia się i razem z łączonymi metalami tworzy spaw. Chociaż jest to najstarsza metoda spawania, to nadal jest chętnie wykorzystywana zarówno przez zawodowców, jak i amatorów, ponieważ daje wiele możliwości spawania.

Bezpieczna praca z uchwytem elektrodowym

Odpowiednio dobrany uchwyt elektrodowy sprawi, że praca będzie mniej męcząca i dokładniejsza, a co za tym idzie wydajniejsza. Ponadto uchwyt powinien również zapewniać bezpieczeństwo pracującego poprzez odpowiednią izolację. Uchwyt pozwala na wygodne operowanie elektrodą i spawanie w każdej pozycji. W naszym sklepie znajdą Państwo uchwyty elektrodowe o amperażu od 200A do 500A, przy cyklu pracy wynoszącym 35 procent. Średnica elektrod, które można używać w poszczególnych uchwytach wynosi od 3,2mm do 8mm. Oferowane przez nas uchwyty elektrodowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Za ich wykonanie odpowiada firma Weldline, renomowany producent sprzętu spawalniczego oraz produktów BHP.

Uchwyty pozwalają zachować odpowiednią ochronę w trakcie spawania, podobnie jak maska spawalnicza czy przyłbica spawalnicza - warto wyposażyć się we wszystkie niezbędne akcesoria spawalnicze.

12
12
pixel