Narzędzia WEICON TOOLS®

( ilość produktów: 74 )

Niemiecka firma WEICON od prawie 50 lat projektuje, produkuje i dystrybuuje praktyczne narzędzia do zdejmowania izolacji oraz inne, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i dla profesjonalistów.

Firma Weicon utrzymuje stały kontakt z użytkownikami którzy przekazują informacje które inspirują i podsuwają pomysły do udoskonalania narzędzi i projektowania nowych. Sprawia to, że narzędzia WEICON cały czas dopasowują się do zmieniających się potrzeb

Wśród oferowanych narzędzi znajdziemy posiadające bezstopniową regulację i łatwą w obsłudze śrubę nastawną ergonomiczne i zaizolowane noże do kabli, umożliwiające precyzyjne, szybkie i bezpieczne zdejmowanie osłonek. Szczypce do ściągania izolacji posiadające automatycznie ustawiający się na daną średnicę system identyfikacji umożliwiający szybkie zdejmowanie osłonek izolacji. Ściągacze osłonek kabli umożliwiające bezpieczne usuwanie wielu osłonek różnego rodzaju kabli, dzięki swojemu elastycznemu kształtowi można ich używać nawet w trudnodostępnych miejscach. Wielofunkcyjne ściągacze izolacji wykorzystywane do cięcia okrągłego, cięcia wzdłużnego, ściągania izolacji i odcinania, dzięki temu narzędziu można profesjonalnie zdjąć osłonki i ściągnąć izolację. Dostępne są również narzędzia specjalne służące do niestandardowych aplikacji min. do kabli o wielkich średnicach czy też kabli wysokonapięciowych. Firma oferuje również zestawy narzędzi które stanowią gotowe rozwiązania do wszystkich branż i przeróżnych aplikacji.

Polecamy przetestować Nóż do kabli Nr S 4 - 28 MultiŚciągacz izolacji do kabli Nr 5Ściągacz do kabli okrągłych Nr 13

pixel