Traktorki spawalnicze

( ilość produktów: 4 )

Zaprojektowane z myślą o częściowej automatyzacji procesu spawania w każdej pozycji, przystosowane do montażu na szynie lub wyposażone w koła traktorki spawalnicze to nowoczesny sprzęt dedykowany zastosowaniom profesjonalnym, idealny do wykorzystania w wyspecjalizowanych warsztatach i firmach produkcyjnych działających w wielu branżach.

Mobilne traktorki spawalnicze

W ofercie sklepu Weldcut znajdziesz kilka wersji mobilnych platform spawalniczych (obok takich urządzeń jak spawarki MIG MAG, spawarki TIG czy półautomat spawalniczy), które pomogą w mechanizacji procesu spawania w różnych płaszczyznach. Do dyspozycji klientów naszej firmy przygotowaliśmy traktory spawalnicze przystosowane do montażu na szynach oraz niezależne urządzenia spawalnicze wyposażone w koła, przystosowane do szybkiego przemieszczania się wewnątrz hali produkcyjnej lub warsztatu, wyposażone w pojemną baterię, która pozwala korzystać z urządzenia w sposób ciągły nawet przez 6h bez konieczności podłączania go do zewnętrznego źródła zasilania.

Najważniejsze zalety traktorów spawalniczych

Co warte podkreślenia, prezentowane traktorki spawalnicze w wersji z kołami bez problemu zintegrujesz z ręcznymi urządzeniami do spawania typu MIG/MAG. Nie musisz inwestować w dodatkowy osprzęt techniczny i akcesoria montażowe. Traktory spawalnicze są lekkie i bardzo wytrzymałe, co przekłada się na poprawę wygody obsługi wózka i tym samym na zwiększenie jakości spawania automatycznego. Jeśli szukasz nowoczesnego sprzętu spawalniczego dedykowanego zastosowaniom profesjonalnym, charakteryzującego się dużą mobilnością, o trwałej i przemyślanej konstrukcji, prezentowane traktory spawalnicze będą strzałem w dziesiątkę. Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z dostępnych modeli sprzętu!

pixel