Elektrody spawalnicze

( ilość produktów: 32 )

Elektrody spawalnicze to jeden z podstawowych rodzajów materiałów spawalniczych przeznaczonych do spawarek elektrycznych. Między spawanym materiałem, a rdzeniem elektrody pokrytym otuliną jarzy się łuk elektryczny. W czasie procesu spawania materiał bazowy miesza się z materiałem rdzenia elektrody tworząc spoinę. Otulina elektrody powoduje wytwarzanie osłony gazowej wokół łuku oraz powoduje powstawanie żużlu który ma za zadanie chronić jeziorko spawalnicze i krzepnący metal.

Elektrody celulozowe do spawania stali nierdzewnej i innych materiałów

W naszej ofercie dostępne są elektrody do spawania wszystkich rodzajów metali. Oferowane przez nas elektrody są produkowane przez wiodącego producenta materiałów spawalniczych w Europie. W niniejszej kategorii znajdują się spawalnicze elektrody otulone przeznaczone do spawania:

  • stopów aluminium,
  • stali nierdzewnej oraz trudnordzewiejącej,
  • stopów niklu i miedzi,
  • żeliwa
  • stali niestopowych i niskostopowych
  • napawania i regeneracji

Praktyczne i wytrzymałe elektrody spawalnicze do spawania 

Elektrody spawalnicze Oerlikon z powodzeniem możemy stosować w warsztatach do wykonywania lekkich prac, jak również do spawania wszelkiego rodzaju zbiorników do przechowywania cieczy. Za pomocą elektrod dostępnych w naszym sklepie możliwe jest spawania rurociągów gazowych oraz regeneracja uszkodzonych sieci przesyłowych. Dodatkowym atutem jest możliwość spawania każdego gatunku żeliwa oraz materiałów zawierających wysoką zawartość niklu. Nie mogło zabraknąć elektrod zasadowych przeznaczonych do bardziej wymagających prac montażowych, gdzie spawany materiał musi mieć wysokie właściwości wytrzymałościowe. Elektrody Oerlikon to produkty najwyższej jakości produkty dostępne na naszym rynku.

12
12
pixel