Kurtyny spawalnicze

( ilość produktów: 4 )

Proponowane Państwu wysokiej jakości samogaszące się kurtyny spawalnicze T6, T9 i CE są zgodne z niezbędnymi normami i dopuszczeniami. Materiał PVC z dodatkowym obszyciem z czterech stron zapobiegającym rozdarciom gwarantuje spawaczowi skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania IR/UV wytwarzanego w procesie spawania. Kurtyny spawalnicze pomocne przy organizacji i zabudowie stanowisk spawalniczych doskonale sprawdzają się w spawaniu przy wysokim amperażu.

Różne kolory i rozmiary kurtyn spawalniczych

Oferujemy je w różnych rozmiarach, w kolorach pomarańczowym, jasnozielonym i ciemnozielonym. Kurtyny spawalnicze wyposażono w siedem oczek na szerokości każdego boku wraz z siedmioma metalowymi kółkami. Mogą być łączone przez napy zamontowane u góry.

Zapewniające bezpieczeństwo namioty spawalnicze

Polecamy też inne akcesoria spawalnicze takie jak namiot spawalniczy z dwoma wejściami o wysokości 2.2 m pośrodku, który skutecznie chroni spawacza przed złymi warunkami atmosferycznymi. Samogaszące się płótno z matowego PCV z certyfikatem ognioodpornym M2 zapewnia bardzo dobrą izolację. Rusztowanie z galwanizowanych rurek grubości 25 mm gwarantuje solidność i trwałość namiotu. 

Nie przegap również innych polecanych produktów takich jak spawarka MIG MAG i spawarka TIG.

pixel