Wiertarki magnetyczne Fein

( ilość produktów: 35 )

Zaprojektowane z myślą o realizacji specjalistycznych prac warsztatowych, dedykowane produkcji, a w niektórych przypadkach sprawdzające się również na budowie nowoczesne wiertarki elektromagnetyczne Fein to profesjonalny sprzęt przeznaczony do wiercenia rdzeniowego i pełnego. W ofercie sklepu Weldcut znajdziesz szereg modeli wiertarek tego typu, a także inne, wysoce specjalistyczne urządzenia marki Fein. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów jedną z prezentowanych wiertarek.

Wiertarki elektromagnetyczne Fein typu rdzeniowego

Na liście dostępnych modeli urządzeń znajdziesz uniwersalne wiertarki elektromagnetyczne Fein typu rdzeniowego, które standardowo wyposażone są w wytrzymały magnes gwarantujący dużą precyzję i bezpieczeństwo pracy nawet w przypadku prac budowlanych i montażowych realizowanych na wysokości.

Wiertarki elektromagnetyczne ze stopką

Mamy również wielobiegowe wiertarki elektromagnetyczne Fein ze stopką, które wyposażono nie tylko w mocny silnik, ale i w specjalny zbiornik na chłodziwo, co pozwala na zachowanie ciągłości, wysokiej precyzji i efektywności pracy. Zaawansowane, czterobiegowe modele wiertarek tego typu, dzięki zastosowaniu dużego zakresu skoku umożliwiają realizację wielu różnych prac. Wiertarka magnetyczna Fein pozwala wykonywać wiercenia rdzeniowe, pogłębiające, rozwiercające oraz gwintowane.

Dlaczego warto wybrać wiertarkę magnetyczną Fein?

Wybierając oryginalne wiertarki elektromagnetyczne Fein, inwestujesz w profesjonalny sprzęt pochodzący od renomowanego, niemieckiego producenta. W ofercie naszej firmy znajdziesz również inne elektronarzędzia Fein, w tym doskonałej jakości wiertarki ręczne, a także gwinciarki, narzędzia oscylacyjne, szlifierki kątowe i taśmowe, profesjonalne odkurzacze przemysłowe czy akcesoria dedykowane elektronarzędziom akumulatorowym – baterie i ładowarki. Sprawdź, co oferujemy i zamów interesujące Ci modele narzędzi!

12
pixel