Włóknina sprasowana

( ilość produktów: 9 )

Włóknina sprasowana polecana jest m.in. do gratowania czy polerowania. W tej kategorii znajdziesz także produkty takie jak tarcza do cięcia metalu.

W sklepie internetowym Weldcut.pl dostępna jest między innymi unikalna i niezawodna włóknina sprasowana. Nasze dyski, koła i inne materiały ścierne, wykonane z włókniny sprasowanej przydadzą się do różnorodnych prac, w tym remontowych, wykończeniowych, renowacji mebli i wszelkich prac stolarskich. Oferujemy produkty nowej generacji, które idealnie sprawdzą się podczas gratowania, szlifowania i polerowania metalu. Oczekiwany efekt można uzyskać szybko i bardzo tanio.

Włóknina sprasowana o różnej twardości i gęstości

Włóknina sprasowana wykonana została ze specjalnych włókien nylonowych, żywicy i minerałów ściernych. Te elementy sprasowano i przygotowano je w formie pływ o różnej gęstości. Poszczególne, dostępne w naszym sklepie, modele różnią się gęstością i twardością. Włóknina sprasowana to bardzo elastyczny i jednocześnie niezwykle trwały materiał. Proponujemy też modele, dopasowane do różnych szlifierek kątowych. Znajdziesz u nas tarcze o większej i mniejszej średnicy. Stawiamy przy tym wyłącznie na znanych i cenionych producentów akcesoriów remontowo-budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Weldcut.pl.

pixel