Smary techniczne i przemysłowe

( ilość produktów: 5 )

W sklepie internetowym Weldcut.pl znajdziesz między innymi praktyczne smary techniczne i przemysłowe. Stosuje się je najczęściej w celu złagodzenia tarcia poszczególnych elementów konserwowanych mechanizmów. Dzięki odpowiedniemu ślizgowi określone komponenty mają szansę na prawidłowe działanie. Poza tym smary techniczne i przemysłowe znacząco zwiększają ich żywotność poprzez ograniczenie zużycia.

Zastosowanie smarów technicznych i przemysłowych

Możesz je też zastosować także do odkręcania śrub, rozluźniania zawiasów oraz rozdzielania spojonych, zakleszczonych elementów. Nasze produkty sprawdzają się zatem w wielu branżach, a także w samodzielnym majsterkowaniu.

Rodzaje smarów technicznych i przemysłowych

Oferujemy różne warianty smarów technicznych i przemysłowych. Mamy w swojej ofercie między innymi uniwersalne smary wielozadaniowe. Proponujemy też specjalne smary wysokotemperaturowe. Zastosowanie w niektórych pracach znajdą także nasze smary do aplikacji podwodnych. Wszystkie smary techniczne i przemysłowe dostępne są u nas w wygodnych i praktycznych opakowaniach o pojemności 400 g oraz 1 kg.

pixel