Pasty polerskie

( ilość produktów: 9 )

W sklepie internetowym Weldcut.pl znajdziesz różnorodne artykuły polerskie, w tym materiały ścierne i pasty polerskie. Oferujemy wysokiej jakości produkty, dzięki którym wszelkie prace polernicze będą skuteczne i efektywne.

Pasty polerskie do różnych materiałów

Proponujemy pasty polerskie, dostosowane do różnych, polerowanych materiałów, w tym do stali stopowej (kwasoodpornej i nierdzewnej), stali węglowej, miedzi i jej stopów (mosiądzu i brązu), a także do aluminium i jego stopów. To produkty, stanowiące mieszankę materiałów ściernych i związków chemicznych.

Jak można wykorzystać pasty polerskie?

Można je wykorzystać zarówno do polerowania ręcznego, jak i z użyciem specjalistycznych elektronarzędzi. Nasze artykuły polerskie, w tym pasty polerskie, przydadzą się wszystkim fanom majsterkowania, w tym profesjonalistom, pracującym na co dzień w warsztatach i zakładach produkcyjnych. Materiały ścierne, dostępne w sklepie internetowym Weldcut.pl pozwalają na uzyskanie tak zwanego efektu lustra, czyli idealnie gładkiej i przejrzystej powierzchni szlifowanego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą artykułów polerskich i tarcz do cięcia metalu na stronie Weldcut.pl.

pixel