Akumulatory i ładowarki do spawarek

( ilość produktów: 6 )

Spawanie to umiejętność, której z całą pewnością trzeba się nauczyć, nim przystąpimy do pracy. A czym jest nauka bez odpowiedniego i wytrzymałego sprzętu? Nasza firma posiada w swojej ofercie nie tylko przyrządy, które znacznie ułatwią Ci pracę, ale także dodatkowe rzeczy, takie jak akumulatory i ładowarki do spawarek, które pozwolą pracować bez niechcianych przerw.

Wysokiej jakości ładowarki do akumulatorów

Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo ładowarki przeznaczone do akumulatorów litowo-jonowych oraz niklowo-kadmowych marki FEIN. W zależności od pojemności ładowanego akumulatora oraz jego napięcia, czas, który jest potrzebny do osiągnięcia pełnego naładowania, wynosi od dwudziestu do czterdziestu minut.

Dodatkowo w naszym sklepie, istnieje możliwość zakupu samej ładowarki, np. Szybka ładowarka FEIN ALG 30, bądź Szybka ładowarka FEIN ALG 80, pojedynczych akumulatorów (Akumulator FEIN 18 V - 3 Ah, Akumulator FEIN 18 V - 6 Ah), oraz zestawów FEIN SELECT +, w których skład wchodzą zarówno ładowarka, jak i dwa akumulatory.

Nasze produkty zostały wyposażone w technologię FEIN SafetyCell oraz przydatne wskaźniki naładowania. Dodatkowo produkty takie jak akumulatory, stanowią znakomitą ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem i maksymalnym rozładowaniem urządzeń.

Wszystkie produkty, zarówno pojedyncze, jak i Zestaw FEIN - Ładowarka ALG 80 + 2 akumulatory 18 V / 3 Ah bądź Zestaw FEIN - Ładowarka ALG 80 + 2 akumulatory 18 V / 6 Ah, wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów.

pixel