Ubrania i rękawice spawalnicze

( ilość produktów: 12 )

Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawa w każdej branży. Należy zadbać o to szczególnie w czasie wykonywania prac niebezpiecznych i groźnych dla zdrowia. Bez wątpienia do grupy podwyższonego ryzyka należy spawanie, w czasie którego pracownik narażony jest na działanie wysokiej temperatury i prądu o wysokim natężeniu.

Podstawową ochroną dla spawacza są rękawice spawalnicze. Bliski kontakt z jeziorkiem spawalniczym i lecącymi z niego odpryskami spawalniczymi powoduje, że to właśnie ręce są najbardziej narażone na niebezpieczeństwo związane z poparzeniami. W naszej ofercie znajdują się takie akcesoria spawalnicze jak rękawice spawalnicze, które w skuteczny sposób ochronią spawacza przed wysoką temperaturą i odpryskami, a zarazem zapewnią wygodę w czasie wykonywania najbardziej wymagających prac.

Kombinezony spawalnicze

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć wysokiej jakości ubrań spawalniczych wykonanych z modakrylu – trudnopalnego i odpornego na temperatury materiału. Poniżej znajdą Państwo całą gamę ubrań spawalniczych min. spodnie, bluzy i kaptury spawalnicze. Ubrania spawalnicze dostępne są w różnych wymiarach, co pozwoli na skompletowanie odpowiedniego zestawu.

Ponadto posiadamy w sprzedaży rękawy spawalnicze i fartuchy spawalnicze, co w połączeniu z rękawicami spawalniczymi i ubraniami zapewni nam bardzo skuteczną ochronę w czasie wykonywania najtrudniejszych prac. W naszym asortymencie można również znaleźć takie produkty jak maska spawalnicza i przyłbica spawalnicza. Wszystkie artykuły posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają bardzo rygorystyczne normy.

W naszej ofercie znajdziesz też takie urządzenia takie jak m.in. spawarki MIG MAG czy spawarki TIG.

pixel