Chemia spawalnicza

( ilość produktów: 10 )

Chemia spawalnicza to cała gama preparatów, dzięki którym możliwa jest odpowiednia ochrona materiałów szybko zużywających się, które narażone są na uszkodzenia. Preparaty antyodpryskowe gwarantują wysoką ochronę przed odpryskami powstającymi w trakcie procesu spawania. Dysze gazowe czy końcówki prądowe są szczególnie narażone na negatywne działanie odprysków. Stosując odpowiednie akcesoria spawalnicze możemy zapobiec przyklejaniu się odprysków lub bardzo łatwemu ich usuwaniu.

Preparaty antyodpryskowe do spawania

Preparaty antyodpryskowe mogą być w sprayu lub w baniakach 5L lub 20L, dzięki czemu możemy zrobić odpowiedni zapas płynu i uzyskać większe oszczędności. Doskonałą ochronę zapewniają również pasty spawalnicze.

Preparaty chemiczne do spawania

Do działu chemia spawalnicza zaliczymy również szereg preparatów używanych w procesie spawania, a są to między innymi penetranty spawalnicze, wywoływacze i zmywacze oraz środki do sprawdzania szczelności spoin. Płyny chłodnicze stosowane są w układach chłodzenia półautomatów spawalniczych jak również w przecinarkach plazmowych.

Wśród naszych klientów bardzo dobrą opinią cieszą się preparaty firmy Air Liquide Welding, Weldline oraz Spartus.

pixel