Urządzenia spawalnicze AirLiquide

( ilość produktów: 38 )

W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi duży wybór urządzeń spawalniczych marki AirLiquide. To francuskie przedsiębiorstwo z zakresu gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia zajmuje się też produkcją urządzeń dla procesów spawania, cięcia, powlekania czy też podgrzewania. Oferujemy między innymi wysokiej jakości uchwyty spawalnicze z odprowadzaniem spalin o różnych parametrach i długościach.

Znajdą też u nas Państwo obrotniki spawalnicze pozwalające na obrót elementów cylindrycznych o różnych masach i średnicach. Wśród naszej oferty nie mogło ponadto zabraknąć pozycjonerów spawalniczych, które umożliwiają wygodne ułożenie poszczególnych elementów o zróżnicowanych kształtach podczas pracy spawalniczej, cięcia gazowego czy innych procesów produkcyjnych.

Oferujemy też między innymi traktorki spawalnicze oraz urządzenia filtrowentylacyjne, a także ramiona odsysające o dużej elastyczności, która zapewnia idealny dostęp do miejsca spawania. Wszystkie produkty AirLiquide zostały wykonane z najwyższej jakości surowców w nowoczesnych procesach produkcyjnych, co przekłada się na ich precyzję, łatwość obsługi oraz długą żywotność.

12
12
pixel