Narzędzia szlifierskie Karnasch

( ilość produktów: 19 )

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości narzędzi do obróbki metalu, wybór naszego sklepu to strzał w dziesiątkę. Wśród naszej bogatej oferty znajdą Państwo wysoce precyzyjne narzędzia niemieckiej marki Karsnasch, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym katalogu produktów dostępne są pilniki obrotowe do szlifowania o różnych kształtach i rodzajach uzębienia oraz zróżnicowanej średnicy trzpienia.

Oferujemy między innymi pilniki walcowe, walcowe z czołem kulistym, stożkowe czy też stożkowe z czołem kulistym. Te profesjonalne narzędzia wysokiej jakości umożliwią precyzyjne frezowanie metalu oraz innych surowców. Dzięki produktom oferowanym w tej kategorii możliwe staje się wykonanie idealnych rowków czy zdobień.

Produkty firmy Karsnasch zostały wykonane z niezwykłą dbałością o każdy najmniejszy detal i przy użyciu wysokogatunkowych surowców. Praca przy użyciu takich narzędzi to duża precyzja i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pilników tej renomowanej marki, które znajdą zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki, a także w warsztatach amatorskich.

pixel