Pręty do stopów niklu Oerlikon NIROD 600

  • Pręty do stopów niklu Oerlikon NIROD 600
Producent: OerlikonOerlikon
Kod produktu: W000283538
514,72 złbrutto
418,47 zł netto
/ kg
5 kg ( 514,72 zł / 1kg )
Out Of Stock

Oerlikon NIROD 600 jest prętem gatunku S Ni 6082 / ER NiCr-3 przeznaczonym do spawania metodą TIG stopów niklu oraz żarowytrzymałych i żaroodpornych stali Cr-Ni, które pracują w podwyższonych temperaturach. Gazami osłonowymi, jakie należy stosować są gazy obojętne. Dzięki dużej ciągliwości oraz dobrej wytrzymałości stopiwa pręty NIROD 600 mogą być stosowane przy spawaniu mrozoodpornych stali o zawartości niklu Ni 3%, 5% i 9%, które wykorzystywane są przy produkcji konstrukcji zbiorników oraz pracujących w temperaturach do -196°C instalacji ciekłych gazów, etylenu, gazu ziemnego, propanu lub amoniaku.

Stopiwo charakteryzuje się niską rozszerzalnością cieplną, co umożliwia zastosowanie produktu także do spawania różnoimiennych metali np. stali konstrukcyjnych ze stali austenitycznymi Cr-Ni. Istotne jest, by złącze spawane było poddane obróbce cieplnej. Stopiwo wykazuje ponadto znaczną odporność na wysokie temperatury, do 800°C, przy zachowaniu swoich własności wytrzymałościowych oraz nie ulega utlenianiu przy temperaturach poniżej 1000°C. W przypadku użytkowania produktu w obecności siarczanów i ich pochodnych stopiwo nie powinno pracować w temperaturach wyższych niż 500°C.

Parametry techniczne:
Średnica drutu :
Ø 1.6
Przeznaczenie:
Stopy niklu i miedzi
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel